Сенсорні кнопки в автомобілях назвали небезпечними

Сенсорні кнопки в автомобілях назвали небезпечними

25 березня 2023
5

Південнокорейський автовиробник Hyundai заявив, що не відмовлятиметься від фізичних кнопок у своїх автомобілях. Про це повідомляє CarsGuide.

Журналісти видання посилаються на виступ керівника відділу дизайну Hyundai Санг Юп Лі під час анонсу нового автомобіля Kona. Представник компанії заявив, що виробник навмисно не цурається фізичних кнопок у своїх машинах.

«Останні кілька років ми досить активно застосовували фізичні кнопки», - зазначив Санг Юп Лі.

Топ-менеджер південнокорейського гіганта назвав використання сенсорних кнопок у салоні автомобіля небезпечною практикою, зауваживши, що водіям доводиться відволікатися на них під час руху.

Фахівець зазначив, що керування важливими функціями в автомобілях має бути пов'язане з фізичними кнопками, «щоб водій відчував зворотний зв'язок». Санг Юп Лі заявив, що тому система управління кліматом, аудіосистема та інші важливі вузли мають фізичні кнопки. Hyundai підкреслили, що відмовляться від фізичних інтерфейсів тільки тоді, коли створять транспортний засіб з четвертим рівнем автономності.

Джерело: T4

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
No Mercy  

В цьому плані Хюндай молодці. Авто це не смартфон, за кермом зручно, коли є нормальні кнопки і крутилки.

+3-2ВІДПОВІСТИ  
Fighting Falcon  

Зручно це коли повна автоматика і немає взагалі жодних кнопок.

+2-2ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

ВасильЯ, коли авто думки читає і знає яку тобі музику увімкнути і як клімат налаштувати?

-2ВІДПОВІСТИ  
Fighting Falcon  

nikolaynovgorodskiy, це вже давно вирішено поданням голосової команди. Щодо думок, то зараз вже сучасні біонічні протези рук керуються силою думки, не за горами ці технології будуть у автовиробників. А кнопочки та крутилочки, у тому числі сенсорні, відволікають від процесу водіння, оскільки обидві руки водія мають бути на кермі, в Ізраїлі за порушення цього правила передбачено штраф.

+2-1ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 1

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація