Skoda Enyaq 2025 з новим дизайном Modern Solid показали наживо

Skoda Enyaq 2025 з новим дизайном Modern Solid показали наживо

27 травня 2024
1

Skoda Enyaq 2025 року, що проходить тестування, показали на шпигунських фото. Виробник стверджує, що цей автомобіль отримає «комплексне оновлення» та новий дизайн Modern Solid.

Skoda не розкриває додаткових деталей, проте прототип отримав новий передній бампер з більшим та виразнішим нижнім повітрозабірником. Можливо, модель відмовиться від звичної решітки радіатора на користь тонших освітлювальних приладів.

У новинці очікуються нові задні фари та оновлений бампер. На прототипі помічені наклейки з написами «Тест-драйв, дякую» та «Перевірка гальм».

Фотографи відзначили, що кабіна була замаскована і «схоже, була перероблена». Ймовірно, виробник готує оновлену інформаційно-розважальну систему поряд із звичайними змінами у середині циклу.

Під капотом варто очікувати модернізовану трансмісію, яка забезпечить збільшений запас ходу та підвищену енергоефективність.

Джерело: iXBT.com
Фото: Carscoops

Обговорення новини

zefir  

Саме цікаве, дивився вживу Еніак, що ціна стартує на дуже високому рівні, але начальні комплектації НАСТІЛЬКИ "бубен", що навіть начальна Фабія має більше в оснащені

ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація