Словацький сервіс таксі Hopin повернувся до Києва після шестирічної перерви

Словацький сервіс таксі Hopin повернувся до Києва після шестирічної перерви

29 червня 2023
0

Словацький сервіс виклику таксі «Пурпур» (ТМ Hopin) повернувся до Києва після шестирічної перерви.

«Повертаємось до Києва після деякої паузи з 2017 року. Рішення про повернення до Києва у нас було на думці вже декілька років, але спочатку ковід сильно підкосив діяльність, потім війна. Хто знає, що буде далі, тому вирішили вже не чекати», - йдеться в коментарі компанії.

Мобільний застосунок Hopin Taxi працює з 2012 року. Спочатку його запустили у Братиславі, а потім - у Празі, Любляні, Кошиці, Остраві. У Києві сервіс вперше почав працювати із липня 2016 року. Тоді компанія анонсувала грандіозні плани: підключення 2000 машин, щомісячне обслуговування 500 000 замовлень та розширення на Львів, Одесу, Харків та Дніпро.

Того самого року в Україні одночасно почали працювати американський Uber, естонський Taxify (зараз - Bolt) і російський Яндекс.Таксі. На тлі такої жорсткої конкуренції й демпінгу зі сторони конкурентів Hopin через кілька місяців припинив роботу в Києві.

Водночас з 2017 року компанія працює в Чернігові.

«У нас там дуже добре налаштовані робочі процеси. Можна сказати, ми майже вийшли на еталон: як сервіс замовлення авто має працювати, які авто мають бути (гарний стан, відносно свіжі), рівень водіїв, репутація. Це те, що ми також хочемо принести у Київ», - заявила компанія.

Також Hopin була присутня на ринку Тернополя, але після початку великої війни поки що не змогла відновити діяльність у цьому місті.

«Зараз у нас Чернігів та Київ. У Києві у нас поки що близько 150-170 авто, у Чернігові близько 300», - йдеться в коментарі компанії.

У Києві доступні три тарифи: Limo, Easy та Comfort. Вартість поїздки складає від 70 грн, куди включені 2,5 км маршруту, кожен наступний кілометр коштує 11 грн.

Комісія компанії становить 12-13% (у Hopin кажуть, що в конкурентів вона більша і може сягати до 25%), а водіїв реєструють через офіс - перевіряючи документи та стан автомобілів.

Джерело: LIGA.net

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація