Smart показав найбільше авто в історії

Smart показав найбільше авто в історії

24 квітня 2024
2

Часи мініатюрних автомобілів Smart минули, останні моделі компанії стають все більшими. Новий концепт-кар з лаконічною назвою #5 анонсує нову серійну модель, що вийде пізніше цього року. Компанія не називає точних розмірів авто, але повідомляє, що концепція - це справжній середньорозмірний кросовер.

Компактний кросовер дуже схожий на футуристичний варіант Mercedes-Benz GLB із позашляховими елементами. Smart також додав концепт-кару масивні захисні накладки та ліску від гілок. «Пригодницька» тема концепту підкреслюється вбудованою лебідкою та відкидною задньою сходинкою для доступу на дах.

У компанії нове авто називають «найуніверсальнішим Smart усіх часів». Відомо, що новинка має систему повного приводу завдяки парі електродвигунів. Зазначається, що Concept #5 отримав тягову батарею ємністю понад 100 кВт.год.

Електромобіль використовує 800-вольтову технологію швидкої зарядки: йому потрібно лише 15 хвилин, щоб зарядити акумулятор від 10 до 80 відсотків. Повністю заряджений електричний кросовер може подолати понад 550 км на одному заряді тягової батареї.

Відомо, що середньорозмірний кросовер візьме участь у виставці Auto China 2024 у Пекіні. Серійна версія нового електричного авто від Smart дебютує у другій половині року.

Нагадаємо, Smart не є дочірньою компанією Mercedes з 2019 року. Це спільне підприємство між німецьким брендом і Geely у співвідношенні 50:50.

Джерело: Autogeek
Фото: Smart

Обговорення новини

Merv  

Хтось може порекомендувати якесь відео подивитись де люди їздять у довгі подорожі чи кемпінг на електромобілях?

-5ВІДПОВІСТИ  
Ser Gio  

Merv, якось раніше Рауль, той що 2 кінські сили, їздив на електро в Європу і назад. Плювався знатно))

+4ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація