Спорткар Mazda перетворили на незвичайний позашляховик у стилі Ferrari

Спорткар Mazda перетворили на незвичайний позашляховик у стилі Ferrari

10 жовтня 2023
0

На аукціон Cars&Bids виставили спорткар Mazda MX-5 1992 року з незвичайним тюнінгом. Автомобіль перетворили на позашляховик у стилі класичних моделей Ferrari. Подробиці про авто повідомили на сайті аукціонного дому.

Модель Mazda MX-5 (Eunos Roadster) випускається з 1989 року. Це легкий дводверний родстер із заднім приводом і відточеною керованістю.

Виставлений на аукціон екземпляр був імпортований у США у 2022 році. На нього було встановлено обвіс у стилі Ferrari 250 GTO, а інтер'єр було модернізовано.

Новий власник вирішив перетворити спорткар на незвичайний позашляховик. За сім місяців він встановив на авто комплект підвіски від Paco Motorsports, зняв двері та встановив нові колісні диски з позашляховими шинами.

За словами продавця, спорткар відмінно справляється з бездоріжжям. Також автомобіль має відмінний стан і не потребує ремонту.

В інтер'єрі встановлено спортивне водійське сидіння Bride. Крім цього в інтер'єрі можна знайти нове кермо і змінену центральну консоль.

Mazda MX-5 оснащена 1,6-літровим атмосферним бензиновим двигуном потужністю 115 к.с. і 135 Нм крутного моменту. Він працює в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою перемикання передач.

Торги за позашляхову Mazda MX-5 закінчуються через 2 дні. Наразі максимальна ставка за лот становить 5 800 доларів.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація