Співзасновник Airbnb приєднався до Ради директорів Tesla

Співзасновник Airbnb приєднався до Ради директорів Tesla

30 вересня 2022
0

Співзасновник сервісу для оренди житла Airbnb, дизайнер та мільярдер, Джо Геббіа став членом Ради директорів Tesla. Так у компанії хочуть уникнути конфлікту з Комісією з цінних паперів та бірж США, повідомляє CNBC.

Джо Геббіа працював у Airbnb 15 років - із заснування. У липні цього року він вирішив покинути компанію. Зараз Геббіа приєднується до Ради директорів Tesla. Щоправда, наразі відмовився від грошової компенсації та отримання акцій компанії до липня 2023 року.

Залучення Геббії стало для Tesla однією з хороших можливостей уникнути конфлікту з Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC). Адже у виробника електрокарів виникли проблеми після заяви Ілона Маска про бажання зробити компанію приватною, придбавши акції по $420 за кожну. SEC розцінила цю заяву як шахрайство з паперами та висунула звинувачення. Тому поки SEC проводить численні перевірки, Геббіа може стати справжнім рятівником колом для Tesla.

Нещодавно в Сан-Франциско подали до суду на Tesla через гучні заяви про випуск повністю автономного автомобіля. Позивачі вимагають заборонити неправдивий маркетинг компанії. Також нагадаємо, що за свіжими підрахунками Forbes, Маск став найбагатшою людиною світу, посунувши засновника Amazon Джеффа Безоса.

Джерело: vector

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація