Старий Chevrolet перетворили на затишний будинок на колесах

Старий Chevrolet перетворили на затишний будинок на колесах

14 жовтня 2023
0

Будинки на колесах - як правило, недешеве задоволення, адже навіть найдоступніші моделі коштують 40-50 тис. доларів. Утім, у США побудували ультрабюджетний автобудинок на базі вантажівки. Йому присвятили відео на Youtube-каналі Smpl Builds.

Творець автобудинку використав старий вантажний Chevrolet свого батька. Роботи над ним зайняли всього 4 дні й обійшлися в 700 доларів.

Спочатку кунг вантажівки довелося очистити від сміття, а потім підлогу і стіни пофарбували емаллю з балончика. Всі матеріали для переробки Chevrolet в будинок на колесах американець придбав у звичайному будівельному супермаркеті.

Усередині з'явилися саморобні дерев'яні столи та шафи. Також встановлено невелике односпальне ліжко з поролоновим матрацом. На стіну повісили телевізор, а освітлення здійснюється за допомогою звичайної світлодіодної стрічки.

Усередині немає санвузла і навіть подача води не передбачена. Раковиною служить невеликий пластиковий лоток. Також автобудинок Chevrolet не отримав будь-якої тепло- і шумоізоляції і не призначений для використання в сильну спеку або холод.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація