Таксі з водіями подобаються пасажирам більше за роботаксі

Таксі з водіями подобаються пасажирам більше за роботаксі

24 жовтня 2023
0

Лише 27% американців спокійно ділять дорогу з автономними транспортними засобами, а 60% водіїв кажуть, що «роботи» їздять гірше за людей. При цьому більшість споживачів відчувають незручність у зв'язку з розгортанням робототаксі в США, і навіть ті, хто в захваті від цієї технології, мають негативні відгуки про свої перші поїздки за цією новою технологією.

Лише 27 відсотків людей, які живуть у громадах, де випробовують автономні транспортні засоби, але не їздили на них, спокійно ділять з ними дорогу. Тим часом лише 20 відсотків пасажирів по всій країні відчувають себе комфортно з цією технологією.

Довіру споживачів ускладнюють ті, хто дійсно їздив на робототаксі. Згідно з першим дослідженням, проведеним J.D. Power, 47 відсотків завоювали довіру після першої поїздки, а 51 відсоток все ще сумнівається у їх адекватній роботі.

Дослідження показало, що лише два відсотки пасажирів втратили віру в роботаксі після поїздки на одному, що звучить як велика перемога технології. Однак, як зазначають аналітики J.D. Power, люди, які вже їздили на автономних транспортних засобах, як правило, є першими прихильниками, які схильні до захоплення цією технологією.

Згідно з дослідженням, пасажирів не влаштовує ні ціна проїзду в робототаксі, ні його доступність для пасажирів з обмеженими можливостями, при цьому сервіс у транспортному засобі без водія залишає бажати кращого.

Значна частина користувачів таксі вірить, що автономні машини не порушують правила дорожнього руху. Однак 60 відсотків пасажирів думають протилежне і посилаються на непотрібні зупинки та пригальмовування машин на автопілоті через намагання уникнути зіткнень чи інцидентів.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація