Італійська марка Lamborghini представить три нові моделі

Італійська марка Lamborghini представить три нові моделі

03 серпня 2022
0

Lamborghini готує три нові моделі. Одна з них - похідна спорткупе Huracan, дві інші - нові модифікації кросовера Urus. Прем'єри обіцяні ще до кінця цього року. Про це розповів голова правління і генеральний директор Lamborghini Стефан Вінкельман.

Також топ-менеджер поділився успіхами компанії на світовому ринку. За словами Вінкельмана, перша половина 2022 року була рекордною для Lamborghini. Сукупно по всьому світу вдалося реалізувати 5090 автомобілів, з них 1521 одиницю - в США. Порівняно з першим півріччям 2021 року продаж марки зріс на 4,9%. Не менш успішним обіцяє бути і 2023 рік. Прийняті компанією замовлення покривають весь наступний рік.

Велика частина продажу першої половини 2022 року припала на Європу, Близький Схід і Африку (EMEA) - 41%. На другому місці з трьох основних макрорегіонів, в яких представлена Lamborghini - Америка (34%), на третьому - Азійсько-Тихоокеанський регіон (25%).

Бестселером бренду залишається Lamborghini Urus - 61% від загального продажу. Цілком ймовірно, саме популярність кросовера стала причиною появи двох модифікацій. Імовірно, однією з них буде версія з приставкою Evo, другою - плагін-гібрид. Прототипи останнього вже не раз потрапляли в поле зору фотошпигунів.

Щодо Lamborghini Huracan, то в компанії відзначили інтерес клієнтів до нової задньопривідної версії купе - Huracan Тecnica. За деякими даними, до кінця 2022 року до неї приєднається «позашляхова» модифікація Sterrato. Тизерна компанія «розеткової двухдверки» стартувала в минулому місяці.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація