Tesla нарешті створила адаптер для зарядних пристроїв

Tesla нарешті створила адаптер для зарядних пристроїв

27 вересня 2022
0

Довгий час компанія Tesla фактично обмежувала власників електрокарів бренду, дозволяючи їм заряджатися лише на сертифікованих станціях Supercharger. Втім, політика автовиробника поступово змінюється, і тепер водії Tesla можуть поповнювати батареї на будь-яких інших ЕЗС.

Однак у всіх Tesla використовується оригінальний роз'єм, який не дозволяє вставляти зарядні пристрої, відмінні від Supercharger типів. Допомогти вирішити цю проблему викликано новий CCS Combo 1 Adapter, який потрібно встановити на роз'єм Tesla.

Але аксесуар має і обмеження. Справа в тому, що він запрацює тільки на машинах останніх років випуску і не сумісний зі старими Tesla. При цьому чітко зрозуміти, чи вам цей адаптер підходить не вийде - це потрібно перевіряти самостійно. Плюс до всього потрібно оновити програмне забезпечення.

Що важливо, адаптер не обмежує потужність зарядного пристрою, але максимально допустима потужність, яку адаптер зможе переварити, становить 250 кВт. За CCS Combo 1 Adapter доведеться викласти 250 доларів. Ціна більш-менш адекватна, але чи вартує вона того – кожен вирішує сам.

Джерело: InsideEVs

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація