Tesla скасувала постачання Cybertruck через проблеми з педаллю газу

Tesla скасувала постачання Cybertruck через проблеми з педаллю газу

16 квітня 2024
0

Компанія Tesla призупинила постачання автомобілів Cybertruck через «несподівану затримку з підготовкою» та проблему з педаллю газу. Про це повідомляє сайт Carbuzz.

Власники отримали повідомлення від Tesla про скасування доставлення та вибачення за незручності. Відео в TikTok власника виробничого браку показало, що надмірна кількість мастила на педалі газу може спричинити проблему, коли кришка педалі зсувається і застрягає в щілині в дошці підлоги, створюючи небезпечну ситуацію.

@el.chepito1985 serious problem with my Cybertruck and potential all Cybertrucks #tesla #cyberbeast #cybertruck #stopsale #recall ? original sound - el.chepito

Однак Tesla не підтвердила точну причину затримки або відкликання. За планами, постачання має відновитися 20 квітня, але ця проблема може вплинути на подальші постачання. Покупці Cybertruck також скаржаться на інші недоліки, такі як недостатня оглядовість, проблеми на бездоріжжі, відсутність зон зминання, проблеми з адаптером CCS і менший запас ходу, ніж очікувалося.

Джерело: LIGA.net

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація