Tesla відмовилася від проривної технології гігакастингу через конкуренцію на ринку

Tesla відмовилася від проривної технології гігакастингу через конкуренцію на ринку

02 травня 2024
5

Компанія Tesla відмовилася від амбітних планів розширення технології гігакастінгу (gigacasting – англ., лиття металу під тиском), що стало додатковою ознакою скорочення витрат на тлі падіння продажів та зростання конкуренції. Про це повідомляє Reuters із посиланням на два обізнаних джерела.

«Tesla є лідером у галузі гігакастингу, передової технології, яка використовує величезні преси потужністю в тисячі тонн тиску для лиття великих секцій днища автомобіля. У типовому автомобілі днище може складатися із сотень окремих частин», - пояснює видання.

Так, торік компанія розробляла нову платформу для виготовлення днища невеликих автівок з однієї вилитої деталі, щоб радикально спростити виробництво та скоротити витрати. Але зараз Tesla припинила цю програму, вирішивши зосередитися на перевіреному методі відливання днища з трьох частин.

«Рішення відкласти потенційний прорив у виробництві стало ще одним прикладом того, як Tesla зменшує короткострокові витрати, аби пристосуватися до падіння продажів і рентабельності, зниженню попиту на електромобілі в усьому світі та посиленню конкуренції з боку інших виробників електромобілів, таких як китайський BYD», - зазначається в повідомленні.

У цьому зв'язку також указується, що минулого місяця Tesla звільнила понад 10% своїх працівників по всьому світу. Також пішли у відставку кілька керівників вищої ланки.

Такі кроки, резюмує Reuters, відображають фундаментальну зміну стратегії - Tesla воліє зосередитися на розробці безпілотних автівок, аніж на стрімкому нарощуванні продажів електромобілів, на що розраховували багато інвесторів.

Джерело: Укрінформ

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
No Mercy  

Так казали ж, що електрички заполонять весь світ і ДВЗ це вчорашній день. А тут вже зниження попиту не тільки на Теслу, а й на всі електрички, ще й 10% працівників звільнили, що для такої компанії дуже дофіга.

-19ВІДПОВІСТИ  
Закарпаттячко  

No Mercy, Бо всі, хто живе в приватному секторі, та хотів собі електричку, вже давно її мають. А решті трохи накладно за свої гроші стояти по годині (якщо повезе) на заправці

+4ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

Закарпаттячко, так я про це від початку казав, ще кілька років тому, що так буде.

+1-15ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 2

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація