Tesla виплатить $10,5 мільйонів компенсації родичам жертви ДТП

Tesla виплатить $10,5 мільйонів компенсації родичам жертви ДТП

21 липня 2022
0

Tesla має виплатити 10,5 мільйонів доларів сім'ї 18-річного Баррета Райлі, який загинув у ДТП за кермом електромобіля. Таке рішення ухвалив суд присяжних у місті Форт Лодердейл. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Авкарія сталася у 2018 році. Баррет Райлі розігнав електрокар Tesla Model S своїх батьків до 187 км/год у місцевості, де було встановлено обмеження швидкості 40 км/год.

ДТП сталося під час спроби обігнати інший автомобіль у повороті - машини зіткнулися і Tesla спалахнула. Баррет Райлі та його пасажир загинули на місці.

Батьки загиблого стверджували, що аварія сталася через те, що в Tesla відключили без їхнього відома обмежувач швидкості авто, встановлений на 135 км/год. У процесі судового процесу з'ясувалося, що це зробив Баррет Райлі, звернувшись до знайомого механіка. Мало того, до аварії він встиг заробити штраф за їзду зі швидкістю 180 км/год.

Батько загиблого Джеймс Райлі в суді заявив, що після аварії йому дзвонив Ілон Маск і вибачався за відключений обмежувач швидкості. Втім, юристи це заперечували. Присяжні визнали, що 90% вини у ДТП лежить на Барреті Райлі, але при цьому все одно присудили виплатити його батькам компенсацію $10,5 мільйонів.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація