The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!

The NEW CRAFTER! УЖЕ В ПРОДАЖУ!

28 июля 2017
0
Информация размещена на правах рекламы:

З радістю повідомляємо Вам про старт продажу нової моделі серії CrafterNF! Новий Crafter увібрав у себе всі риси нового легковпізнаного дизайну. Ретельно продуманий та модернізований, він зумів стати ще більш чітким, вивіреним і якісним, як ніколи раніше…

Почнемо з зовнішності. Дизайн нового Crafter зроблено в дусі останніх комерційних моделей – T6 і Сaddy четвертої генерації. Достатньо подивитися на фари і решітки радіатора. Машина має рекордно низький для свого класу коефіцієнт аеродинамічного опору Cd – лише 0,33, що внесло свою лепту в зниження витрати пального. Загалом експлуатаційні витрати на автомобіль було суттєво зменшено.

Volkswagen Crafter отримав повністю новий, спеціально розроблений 2,0-літровий турбодизель. До замовлення він тимчасово доступний потужністю 140 к.с. з механічною коробкою передач та переднім приводом.

Новий Volkswagen Crafter уперше в класі отримав електромеханічний підсилювач керма, що дало змогу оснастити машину різними електронними системами допомоги водію. З них варто відзначити систему ESP з функцією стабілізації причепа, адаптивний круїз-контроль ACC Adaptive Cruise Control, систему гальмування після аварії, систему, що компенсує наслідки бічного вітру (опція), систему допомоги під час маневрування з причепом тощо. Свій вклад у підвищення активної безпеки Volkswagen Crafter вносять світлодіодні фари головного світла з функцією підсвічування поворотів і системою Light Assist, що поліпшує видимість у нічний час. Крім того, машина може бути оснащена парк-троніком і камерою заднього огляду. А стосовно пасивної безпеки, то для водія і передніх пасажирів підготовлені не тільки фронтальні, а й бічні air bag.

Сподобався? Телефонуйте в автосалон «КарпатиАвтоцентр» та замовляйте свого Volkswagen Crafter.

Автосалон «КарпатиАвтоцентр»

м. Чернівці вул.Енергетична 2В.

тел. (0372) 543-888, 050 374 44 55, 096 374 44 55.

КарпатиАвтоцентр КарпатиАвтоцентр

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» - офіційний дилер Volkswagen в Чернівцях та Чернівецькій області. Основний напрямок діяльності офіційного дилера Volkswagen - продаж легкових і комерційних автомобілів Volkswagen

перейти на сайт компании
Источник: КарпатиАвтоцентр

Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Вход | Регистрация