Toyota активно тестує нову інноваційну версію Hilux

Toyota активно тестує нову інноваційну версію Hilux

09 червня 2024
0

Toyota активно випробовує водневу версію свого пікапа Hilux, що привертає значну увагу соціальних мереж та ЗМІ. На фотографіях можна побачити тестові прототипи Hilux, що пересуваються бездоріжжям, підтверджуючи перехід проєкту на демонстраційну стадію.

Було побудовано 10 прототипів Hilux з водневим силовим агрегатом FCEV, заснованим на технології Mirai. Ця система включає три баки з воднем, паливний елемент, акумулятор і електродвигун, який забезпечує рух задніми колесами. Toyota планує запустити нове покоління FCEV на ринок у 2026-2027 роках, обіцяючи збільшення запасу ходу на 20% за меншою ціною.

Дев'ять випробувальних моделей Hilux FCEV вже проходять тестування у Великій Британії, а один проєкт переходить до наступного етапу, спрямованого на вивчення використання водневих паливних елементів у пікапі. Ця нова силова установка забезпечує Hilux запасом ходу до 600 км між заправками, при цьому не викидаючи шкідливих речовин і не залежачи від мережі зарядки.

Перший етап амбітного проєкту був анонсований у грудні 2022 року, і компанія планує представити перший готовий пікап у вересні 2023 року. Заплановано побудувати 10 прототипів, які будуть використовуватися для різних цілей: п'ять для полігонних випробувань, а решта - для демонстрацій клієнтам та ЗМІ, включаючи Паризькі Олімпійські та Паралімпійські ігри 2024 року.

Хоча зовнішній вигляд версії пікапа FCEV майже не відрізняється від звичайної моделі, основні зміни стосуються технічних характеристик: застарілий дизельний двигун замінений більш екологічним та ефективним водневим двигуном.

Джерело: MMR
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація