Toyota оснастила GR 86 турбомотором

Toyota оснастила GR 86 турбомотором

10 вересня 2022
0

Представлене в 2021 році купе Toyota GR 86 було і залишається найдоступнішим новим спорткаром у гамі марки. Автомобіль зберіг колишню платформу, але отримав новий двигун - безнаддувний оппозитний агрегат Subaru FA24D об'ємом 2,4 літра та потужністю 235 кінських сил - у поєднанні або з 6-ступінчастою механічною, або з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Але не всім цієї потужності достатньо. Тож у заводському спортивному підрозділі Gazoo Racing зробили версію купе з турбомотором. Щоправда, поки що не для продажу.

Як повідомляє видання CarSales, спеціально для чемпіонату Super Taikyu, де японський автовиробник має намір тестувати синтетичне паливо, збудовано партію GR 86 з турбованим двигуном. Причому наддувом не оснастили базовий агрегат, а встановили під капот новий мотор.

Гоночні купе отримали двигун від «заряджених» хетчбеків GR Corolla і GR Yaris - трициліндровий турбомотор об'ємом 1,6 літра, потужністю 304 кінських сили і моментом 400 Нм. Щоправда, укорочений хід поршня в даному випадку знизив робочий об'єм до 1,4 літра, що мало дещо позначитися на віддачі.

Втім, точні характеристики спортивного агрегату не розкриваються. Головний інженер Gazoo Racing Наоюкі Сакамото, який створював гоночні купе, не виключив можливості появи і сертифікованого для доріг загального користування варіанта Toyota GR 86 з турбомотором, але поки що марка над цією моделлю не працює.

Джерело: CarSales

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація