Toyota розглядає можливість створення недорого пікапа

Toyota розглядає можливість створення недорого пікапа

28 березня 2024
0

Toyota досі розглядає можливість створення компактного пікапа для конкуренції Ford Maverick. Представники компанії навіть протестували цей автомобіль, щоб «отримати досвід у цій галузі».

Як повідомило видання Carscoops, посилаючись на слова генерального директора Toyota Motor North America Тед Огава, компанія вивчає цей сегмент і розпочала розробку пікапа. Однак повного розуміння, якою має бути новинка, у них поки що немає. Конструктори та дизайнери працюють над прототипом. Ймовірно, вже найближчим часом буде зрозуміло, чи готовий виробник розширити лінійку такою моделлю чи ні.

Зазначається, що наполягає на створенні компактного пікапа північноамериканський підрозділ компанії. Але рішення мають ухвалити у центральному офісі в Японії. А ось вони поки що роздумують, тому що попит на такі авто в інших країнах не такий вже й високий, а випускати модель для певного ринку не вигідно.

До того ж стоїть питання із ціною. Вартість Maverick стартує від 23 тисяч доларів. Тобто новинка від Toyota повинна мати такий самий цінник або нижче. Але в компанії поки що не можуть зробити настільки дешевий пікап. І тому питання про автомобіль такого класу досі перебуває у підвішеному стані.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація