Тюнери з ABT Sportsline прокачали Audi RS7

Тюнери з ABT Sportsline прокачали Audi RS7

09 червня 2024
0

Німецьке тюнінг-ательє ABT Sportsline представило черговий проект на базі Audi RS7. Його фахівці сконцентрувалися не тільки на доопрацюванні двигуна, а й додали моделі елегантності.

Новинка одержала назву Audi RS7-S. Тюнери встановили на автомобіль аеродинамічний обвіс з карбону з глянсовим покриттям, 10,2-сантиметрові патрубки вихлопної системи з чорненої нержавіючої сталі та 22-дюймові чорні колісні диски ABT High-Performance. Кузов пофарбували у матовий сірий відтінок.

В оснащення салону включили нове кермо з відміткою «12 годин» і підрульові пелюстки ABT з глянцевого карбону. Крім написів ABT та логотипів RS7-S на сидіннях, килимках та інших елементах, з'явилася накладка на ручку перемикання передач з карбону та проєкція з назвою ательє. Оздоблення кабіни виконано з висококласної шкіри та алькантари.

Проте основний акцент фахівці зробили на доопрацюванні 4,0-літрового бітурбованого двигуна V8. Його віддачу збільшили з 591 до 710 к.с., а крутний момент виріс до 950 Нм. Завдяки таким доробкам автомобіль може рзігнатись до «сотні» за 3,4 секунди.

Це було досягнуто за рахунок налаштування програмного забезпечення та встановлення нової вихлопної системи з електронно регульованими клапанами.

Ціна такого пакета становить 53 тисячі доларів без урахування вартості самого автомобіля.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація