У електромобіля Volkswagen ID.4 знову виявили критичну ваду

У електромобіля Volkswagen ID.4 знову виявили критичну ваду

21 травня 2024
5

Національне управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) почало розслідування щодо приблизно 51 500 кросоверів Volkswagen ID.4 2021-2023 модельних років. Мова йде про самовільне відкривання дверей під час руху авто, вже відомо про 12 подібних випадків.

За даними Управління з розслідування дефектів, двері відчинялися через несправність дверної ручки. Зазначається, що автовиробник раніше вже оголошував процедуру відкликання. Ці відкликання стосувалися «дверних ручок, які не відповідають заводським специфікаціям захисту від проникнення води».

Хоча це може здатися відносно незначною проблемою, у відкликаннях зазначено, що «двері можуть несподівано відкритися, коли транспортний засіб рухається зі швидкістю нижче 15 км/год». Проблема виникає через друковану плату, яка може бути пошкоджена вологою. У деяких випадках автомобілісти також повідомляли про дверні ручки, які не дозволяють їм увійти або вийти з автомобіля.

Volkswagen намагався вилікувати проблему шляхом оновлення програмного забезпечення, а також перевіркою кожної дверної ручки. Якщо проблема була виявлена, несправну дверну ручку потрібно було замінити.

Схоже, деякі з проблемних елементів все ж залишились на авто, чиновники в США знову розпочали розслідування щодо ефективності попередніх шляхів вирішення проблеми.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
olk_kzk  

Вже до чого тільки не можна чіпляються і роблять з цього проблему всесвітнього масштабу
Хоч і для клієнта звичайно це не приємно бачити в своєму авто брак. Але думаю це на дилерських центрах швидко направляється замінюючи плату або центральний замок. Це не проблема з ДВЗ чи КПП цитуючи вельмошановну думку попереднього оратора

+2-1ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

olk_kzk, да, коли двері на швидкості відчиняються, це не проблема)))

+2-15ВІДПОВІСТИ  
Oggyxxl  

olk_kzk, ви себе заспокоююте?

+1ВІДПОВІСТИ  
Oggyxxl  

Бо це в першу чергу китайський, а вже потім ваг. Памятаю були колись такі ваги поло, у котрих з і без того не видатною якістю вага усе було ще сумніше. Бо що? — бо кацапи збирали.

ВІДПОВІСТИ  
RaMoNVicious  

Oggyxxl, З якістью європейских вагів ніколи не було проблем, якщо що.

ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація