У General Motors повідомили, чим небезпечний переповнений паливний бак у машині

У General Motors повідомили, чим небезпечний переповнений паливний бак у машині

30 листопада 2022
1

Коли справа доходить до заправки машини, водії діляться на дві категорії: одні заправляють бак за мінімумом, вважаючи, що економлять гроші, а інші повністю, думаючи, що економлять час. Але в обох випадках це може спричинити позапланове відвідування СТО, повідомляє General Motors.

Любителі їздити на мінімальній позначці пального до останнього повинні знати, що нестача палива може призвести до перегріву насоса. Але General Motors випустили попередження для тих автомобілістів, які заправляють бак до країв.

Так, у паливній системі є функція автоматичного відключення, що перекриває подачу палива під час заповнення бака. Але цю систему можна обдурити, знову ввімкнувши подачу палива після того, як клацнув заправний пістолет. В результаті машина зможе проїхати на кілька кілометрів більше.

У компанії попереджають, що переповнення бака після трьох клацань заправного пістолета може призвести до того, що пальне потрапить у паропроводи системи уловлювання парів палива, чим заблокують лінію рециркуляції. Це спричинить дефект із показаннями датчика тиску в паливному баку. Після чого машині може знадобитися очищення паливної системи.

Джерело: UAMotors

Обговорення новини

Andriy86  

Цим системам з уловлювання випаровувань бензину вже щонайменше чверть століття. Трохи запізно інформують.

+2-3ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація