У KIA не виключають можливості згортання бізнесу в Росії

У KIA не виключають можливості згортання бізнесу в Росії

26 жовтня 2022
0

Південнокорейська корпорація KIA бачить зростання волатильності в Росії через триваючу війну в Україні, і в найгіршому випадку може повністю згорнути свій бізнес у РФ. Про це заявив виконавчий віце-президент KIA Ву Чон Джу, пише Bloomberg.

«Якщо ви запитаєте мене про один негативний фактор для продажів, я б сказав, що нестабільність у Росії може прискоритися в наступному році, а сам автомобільний ринок може повністю зупинитись на деякий час», - сказав він.

«Ми можемо розглянути питання про те, щоб займатися лише післяпродажним обслуговуванням, оскільки ми фактично не можемо постачати туди автомобілі», - додав Джу.

Продажі KIA в Росії впали майже на 65% цього року станом на вересень, коли в країну було поставлено близько 57 тис автомобілів.

KIA виробляє автомобілі в Росії на заводі в Санкт-Петербурзі, яким керує дочірня компанія Hyundai Motor Co. Згідно з веб-сайтом Hyundai, завод має річну потужність 200 000 автомобілів і на ньому працює близько 2200 працівників.

«Автовиробник приєднається до довгого списку компаній, які також згортають свою присутність у Росії після її вторгнення в Україну наприкінці лютого. KIA була другим за популярністю автомобільним брендом у Росії в минулому році з часткою у близько 12%», - пише Bloomberg.

Джу також сказав, що очікується, що збої в ланцюжках поставок у Росії та Китаї триватимуть і в четвертому кварталі. Він відмовився від коментарів, коли його запитали, чи планує Hyundai продавати свій завод у Росії.

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація