У квітні дебютує Renault Captur нового покоління

У квітні дебютує Renault Captur нового покоління

28 березня 2024
0

Компанія Renault планує офіційно представити Renault Captur нового покоління 4 квітня 2024 року. У продажу цей компактний кросовер з'явиться у другій половині 2024 року.

Renault випускає Captur із 2013 року. Наразі покупцям пропонують його друге покоління - з 2019 року. У сучасному світі все змінюється дуже швидко, смаки споживачів змінюються дуже швидко, тому автовиробники намагаються якнайшвидше розробляти нові покоління своїх моделей. Renault не є винятком. Новий Captur вже готовий до свого дебюту.

Щоправда, сам Renault каже про оновлення кросовера Captur. Але оновлення такі великі, що це практично модель нового покоління.

Новий Renault Captur уперше помітили під час дорожніх тестів восени 2023 року. І хоча його тестували у закамуфльованому вигляді, стало зрозуміло, що він отримає серйозні зміни у дизайні кузова. У деяких елементах його дизайну ми помітили, наприклад, вплив нового купе-кросовера Renault Rafale.

Більше Captur нового покоління під час дорожніх тестів не бачили. Renault навіть досі не показав його на тизерах. Добре, що дизайнери іспанського видання Motor створили рендерне зображення цієї новинки. Завдяки цьому ми з вами можемо уявити, який дизайн буде у нового Captur.

У салоні з'явиться інформаційно-розважальна система OpenR link нового покоління із новим 10,4-дюймовим сенсорним екраном. Буде нове обладнання та нові системи допомоги водієві.

1,6-літрового атмосферного бензинового двигуна більше не буде. Замість нього з'явиться новий трициліндровий 1,2-літровий двигун TCE з гібридною технологією MHEV. Буде також гібридна версія E-Tech потужністю 160 к.с.

Новий кросовер Renault Captur отримає великі зміни в дизайні кузова, в салоні, сучасні технології, а також більш ефективні двигуни. Зрозуміло, що він коштуватиме дорожче, ніж модель попереднього покоління. Подробиці стануть відомими вже 4 квітня.

Джерело: Today.ua
Фото: Motor.es

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація