У Китаї показали новий кросовер Song Plus

У Китаї показали новий кросовер Song Plus

20 березня 2024
0

У китайському сервісі мікроблогів Weibo вперше показали фотографії компактного кросовера BYD Song Plus нового, другого, покоління. Компанія BYD цю новинку ще офіційно не представила.

У Китаї деякі автомобільні експерти стверджують, що на фотографіях показано гібридну версію кросовера BYD Song L DM-i, який нещодавно з'явився у продажу. Вони вважають, що це гібрид PHEV. Але більшість автомобільних експертів упевнені, що перед нами друге покоління BYD Song Plus.

Судячи з фотографій, BYD Song Plus другого покоління збудували відповідно до нової мови дизайну «Dragon Face». Компанія BYD зараз усі свої нові автомобілі створює відповідно до цього стилю дизайну. Song Plus отримав нову решітку радіатора, нові бампери, нові фари, нові задні ліхтарі, широкі колісні арки та нові колісні диски.

BYD Song Plus DM-i має ще одну особливість. Яку? Висувні ручки. Вони зменшують опір під час руху автомобіля. У салоні з'явився дуже великий «плаваючий» дисплей. На жаль, поки що більше немає жодної інформації про обладнання цього кросовера.

Яка у Song Plus DM-i нового покоління силова установка - ще не відомо. Передбачається, що він отримав силову гібридну установку PHEV п'ятого покоління. Вона складається з 1,5-літрового бензинового двигуна та електромотора.

Компанія BYD планує офіційно представити компактний кросовер BYD Song Plus другого покоління у серпні 2024 року. Але BYD цієї інформації ще не підтвердив. Скільки коштуватиме цей новий кросовер - поки що не повідомлялося.

Джерело: Today.ua

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація