У Сан-Франциско розлючений натовп підпалив електромобіль на автопілоті

У Сан-Франциско розлючений натовп підпалив електромобіль на автопілоті

14 лютого 2024
1

Натовп у Сан-Франциско розгромив робототаксі Jaguar I-Pace, що належить Waymo, перш ніж підпалити транспортний засіб, повідомляє CNBC.

Натовп напав на безпілотний кросовер, псував машину графіті та пошкодив вікна. На одному ролику в соціальних мережах показано, як хтось розбиває скло скейтбордом, а інші б'ють ногами по кузову. Дорогий позашляховик зрештою підпалили, знищивши електромобіль і поставивши під загрозу громадськість. На щастя, безпілотне таксі під час нападу нікого не перевозило.

За даними пожежної служби Сан-Франциско, автомобіль підпалили після того, як хтось поставив у нього запалений феєрверк, у результаті чого він спалахнув. Справу передано до поліції для розслідування.

У Waymo повідомили, що на автомобіль напали близько 21:00 за місцевим часом у суботу після того, як хтось розбив одне з вікон. Мотиви нападу наразі невідомі, але компанія, що належить Alphabet, заявила, що тісно співпрацює з владою, щоб розібратися в цьому.

Чи є це безглуздим вандалізмом, ще належить з'ясувати, але жителі Каліфорнії висловили розчарування з приводу безпілотних транспортних засобів, які останніми тижнями викликали суперечки.

Минулого року розчаровані жителі Сан-Франциско вирішили дати відсіч автономним транспортним засобам, «згорнувши» безпілотні автомобілі. План тихої боротьби передбачає розміщення конуса на капоті безпілотних транспортних засобів, який не дозволяє їм рухатися до усунення перешкоди. Справді, безпілотні автомобілі інколи спричиняють ряд проблем у Сан-Франциско та кількох інших містах.

У 2022 році парк безпілотних автомобілів Cruise спричинив хаос, коли шість транспортних засобів не змогли продовжити рух, заблокувавши трафік на години. Раніше цього місяця Waymo опинилася в центрі уваги після того, як один із її автономних автомобілів врізався у велосипедиста.

Джерело: Autogeek
Фото: CarBuzz

Обговорення новини

Tymur_S  

я звичайно теж скиптично ставлюсь до автономних авто, але якось машинку жалко(

+3-1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація