У США стався черговий випадок займання електромобіля Jaguar I-Pace

У США стався черговий випадок займання електромобіля Jaguar I-Pace

02 серпня 2022
0

Готуючи до анонсу свого електричного первістка, марка Jaguar подбала про достатній захист тягової батареї та інших елементів силової установки від несприятливих зовнішніх впливів. Кросовер I-Pace отримав дорожній просвіт 204 мм і здатність долати півметровий брід, але від випадків мимовільного займання, що почастішали, це його не врятувало.

Ресурс Electrek виступив як рупор, що розповсюджує інформацію про цю неприємну тенденцію, заодно нагадавши, що машини з ДВЗ нітрохи не рідше потрапляють у пожежі, але саме за електромобілями громадська думка з цієї точки зору стежить більш пильно. Як і у випадку з електромобілями Chevrolet Bolt EV, кросовери Jaguar I-Pace оснащуються тяговими батареями LG Energy Solution (LG Chem) у пакетному варіанті конструктивного виконання.

Джерело розповідає про вже четвертий за рахунком відомий випадок мимовільного займання електромобіля Jaguar I-Pace під час перебування на стоянці. У даному випадку власник машини 2019 року зі штату Флорида в червні цього року після нічної зарядки тягової батареї здійснив нетривалу поїздку, після чого повернувся додому на кросовері і поставив його в гараж. Почувши гучні хлопки з гаража через деякий час, автовласник виявив густий дим, що надходить з цього приміщення. Вигнавши машину на прибудинкову територію, власник кросовера спочатку звернувся до служби технічної допомоги Jaguar, а після виникнення вогнищ відкритого полум’я викликав пожежну службу. Вогнеборцям вдалося придушити відкрите горіння, заливши електромобіль спеціальною піною, але й після цього з-під капота машини тривалий час лунав гул, що насторожував.

Страхова компанія визнала повне знищення електромобіля внаслідок пожежі, а представництво Jaguar у США хоч і заявило про необхідність провести власне розслідування, забрати «останки» транспортного засобу відмовилося, пославшись на ризик повторного займання. У випадку відкликання корпорацією GM всіх проданих в США електромобілів Chevrolet Bolt EV вистачило 17 інцидентів із загоряннями за схожих обставин. Кроссоверів Jaguar I-Pace всього випущено трохи більше 50 тисяч штук, і при цьому самозаймання сталося у чотирьох випадках. Чи обернеться це черговою відкличною кампанією, з упевненістю сказати складно, але розголос у засобах масової інформації напевно сприятиме цьому.

Джерело: AMPERCAR

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація