У США знайшли легендарний DeLorean DMC-12 у «відмінному» стані

У США знайшли легендарний DeLorean DMC-12 у «відмінному» стані

12 жовтня 2023
0

У Нью-Мексико виявили знаменитий автомобіль DeLorean DMC-12, «брат» якого використовувався під час зйомок трилогії «Назад у майбутнє». Автоміль, випущений понад 40 років тому, проїхав всього 1500 км, і більш як 20 років припадав пилом у сараї. Ентузіасти по всьому світу підтримують та реставрують ці рідкісні автомобілі.

Автомобіль, показаний у відеоролику, зберігся в досить хорошому стані, з мінімальною кількістю іржі на поверхні деяких компонентів шасі. Він, як і раніше, оснащений оригінальними шинами.

Фахівці з цієї моделі з каналу DeLorean Nation ретельно оглянули автомобіль і виявили, що це один із найперших випущених автомобілів. Він вийшов із заводу у квітні 1981 року. Двигун виглядає справним, всі шланги цілі, жодних витоків не виявлено. Експерти дійшли висновку, що автомобіль підлягає відновленню до чудового стану.

Канал DeLorean Nation купив автомобіль у власника, який підтвердив, що він належав дилеру Шевроле до 1991 року, коли його придбав перший власник. Згодом DeLorean Nation обіцяють опублікувати відео з відновленою машиною.

Джерело: iXBT.com

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація