У стару Toyota Corolla встановили V8 від Lexus

У стару Toyota Corolla встановили V8 від Lexus

26 листопада 2022
0

Toyota Corolla 1984 року з конвеєра комплектувався 64-сильним мотором об'ємом 1,8 літра, який дозволяв седану розвивати максимальну швидкість 155 км/год та прискорюватися до «сотні» за 14,5 секунд. Для 80-х років минулого століття такі характеристики виглядають досить непоганими. Але для наших днів й тим більше не для тюнерів з Південної Африки, які не раз дивували своїми проєктами, цього мало.

Майстри тюнінг-ательє PPT Pro Billet перетворили 38-річну Toyota Corolla на суперседан. Нічим непомітний зовні він приховує під капотом серйозно доопрацьований двигун Toyota 1UZ-FE V8 робочим об'ємом 4,0 літра.

У мотора ковані шатуни та поршні, модернізовані розподільні вали та збільшені форсунки. Під заднім бампером встановлений турбокомпресор Т76. В результаті двигун видає 402 к.с., завдяки впорскування води/метанолу. Працює він у парі із чотириступінчастою механічною коробкою передач.

Також тюнери застосували диференціал М75 із нестандартними осями. «Взутий» суперседан у комплект 17,0-дюймових колісних дисків Lenso, за якими ховаються гальма Brembo (6-поршневі спереду та 4-поршневі ззаду).

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація