У столиці евакуйовуватимуть припарковані на велосмугах автомобілі

У столиці евакуйовуватимуть припарковані на велосмугах автомобілі

27 лютого 2024
0

Інспектори з паркування Департаменту територіального контролю міста Києва продовжують щоденне обстеження доріг столиці щодо порушень правил зупинки та стоянки транспортних засобів. Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

«Інспектори з паркування Департаменту територіального контролю міста Києва продовжують щоденне обстеження доріг столиці щодо порушень правил зупинки та стоянки транспортних засобів. Наразі особлива увага інспекції прикута до локацій із велодоріжками та велосипедними смугами, щоб забезпечити там безперешкодний і безпечний рух», - йдеться у повідомленні.

Як зазначив в.о. заступника директора Департаменту - начальника управління (інспекції) з паркування Сергій Дубенко, перш за все йдеться про безпеку дорожнього руху велосипедистів. Тому припарковані на велосмугах автомобілі евакуйовуватимуть.

Він додав, що за здійснення порушень передбачене накладення штрафу та тимчасове затримання транспортного засобу згідно зі ст. 265-4 КУпАП. Дубенко закликав водіїв неухильно виконувати вимоги законодавства і правил дорожнього руху.

Джерело: Укрінформ

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація