У Японії показали оновлений кросовер Subaru Outback

У Японії показали оновлений кросовер Subaru Outback

09 вересня 2023
0

Компанія Subaru офіційно представила у Японії оновлений кросовер Subaru Outback. У продажу він з'явиться до кінця 2023 року.

Subaru Outback випускають із 1995 року. Це компактний кросовер, хоча іноді його позиціонують як універсал підвищеної прохідності. Покупцям зараз пропонують шосте покоління цієї моделі (це покоління з'явилося наприкінці 2019 року).

Довжина Outback складає 4870 мм, ширина - 1875 мм, висота - 1675 мм, а колісна база - 2745 мм. Дорожній просвіт досить великий - 213 мм. Який обсяг багажника у оновленої версії - не повідомляється. Думаємо, що, порівняно з моделлю попереднього року випуску, обсяг багажника не змінився.

Оновлений Outback у Японії отримав нову решітку радіатора, нові бампери, нові фари та задні ліхтарі. Будуть також нові варіанти колісних дисків.

Потрібно сказати, що японський Subaru Outback зовні відрізняється від версії, що продається у США. Наприклад, у них трохи різне чорне облицювання кузова. Загалом японський Outback виглядає більш агресивно, ніж його американська версія.

Які зміни відбулися у салоні цього кросовера - не уточнюється. Думаємо, оскільки йдеться про японську версію, то в неї мають бути передові технології.

А ось у лінійці двигунів нічого не змінилося. Але мотори модернізували з метою підвищення їхньої ефективності.

Коли Subaru почне продавати оновлений Subaru Outback? У продажу ця новинка з'явиться наприкінці 2023 року. Скільки вона коштуватиме - поки це ще не відомо.

Джерело: Today.ua

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація