Українцям доведеться більше платити за держреєстрацію авто та водійські права

Українцям доведеться більше платити за держреєстрацію авто та водійські права

13 листопада 2022
0

В Україні планують збільшити вартість оформлення та видачі посвідчення водія, прийняття іспитів для майбутніх водіїв, а також держреєстрацію та зняття з обліку автомобілів. У Верховній Раді вже зареєстрували відповідний законопроект №8193, свідчать дані сайту українського парламенту.

Автори цього проекту закону виходять із того, що витрати на надання послуг сервісних центрів МВС зростають через підвищення вартості оплати праці працівників; підвищення вартості бланків, різного обладнання, комп'ютерів; через інфляцію та зростання курсу долара, і т.д. Тому й запропонували підвищити ціни на вищезгадані послуги, а гроші направляти до сервісних центрів МВС.

Так, за національне посвідчення водія українцям доведеться платити 805 гривень, за прийняття теоретичного іспиту - 402 грн, за прийняття практичного іспиту - 537 грн, за обмін посвідчення водія - 402 грн, а за міжнародне посвідчення водія - 268 грн.

Наразі законопроект № 8193 перебуває на розгляді у профільному парламентському Комітеті з питань транспорту та інфраструктури. Невдовзі його мають обговорити народні депутати Верховної Ради.

Джерело: Today.ua

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація