Українець хотів обміняти підроблені «права» на оригінальні польські

Українець хотів обміняти підроблені «права» на оригінальні польські

03 червня 2024
1

У Польщі наш співвітчизник спробував обміняти фальшиве посвідчення водія на польські права тієї ж категорії. Але щось у той день пішло не так...

Історія свіжа, має всього кілька днів. 42-річний громадянин України прийшов до вженду варшавського району Біляни, щоб обміняти своє водійське посвідчення. Проста процедура зазвичай багато часу не займає, польські права виписуються мало не автоматично.

Таким чином, куплені в Україні права чолов'яга хотів «узаконити» в Польщі, адже в іншій країні таке посвідчення при обміні видає державна установа. Про цей факт обману повідомляє Окружне управління поліції Варшави.

Ось тільки у чиновника виникли деякі сумніви. При з'ясуванні та більш ретельному вивченню документа підозра підтвердилася - підробка. Службовець викликав поліцію, яка і мала провести детальніше розслідування.

Після того, як 42-річного чоловіка разом із документами відвезли до поліцейської дільниці, було остаточно встановлено: українські права водія дійсно підроблені. Припертий фактами, чоловік зізнався, що купив їх в Україні, сподіваючись зробити обмін.

За повідомленням помічника інспектора округу Ельвіри Козловської, чоловіка відразу ж затримали. Щодо незаконних дій складено протокол. Його звинуватили відразу за двома статтями - у наданні підробленого документа та введення державного службовця в оману.

За таке діяння штрафом не відбутися, а ось позбутися волі, ймовірно, доведеться. За польським законодавством така спроба «узаконити» фальшиве посвідчення водія шляхом обміну може відправити чоловіка за ґрати на 3 роки.

Джерело: 24tv.ua

Обговорення новини

Andriy86  

не пощастило, треба було одразу купляти права у Польщі

-5ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація