В Австралії запускають виробництво електромобілів Toyota Land Cruiser та Hilux

В Австралії запускають виробництво електромобілів Toyota Land Cruiser та Hilux

20 січня 2023
0

Позашляховик Toyota Land Cruiser 300 та пікап Hilux вперше отримають електричні версії. Їхнє виробництво стартує вже цього року в Австралії. Про це повідомляє сайт Carexpert.

Випускати електромобілі Toyota Land Cruiser та Hilux буде фірма SEA Electric. Вона вже отримала замовлення на 8500 таких авто загальною вартістю 1 млрд. австралійських доларів ($700 мільйонів). Виконати їх мають до 2028 року.

Пікап Toyota Hilux та позашляховик Land Cruiser оснащуватимуть силовою установкою SEA-Drive на 182 к.с. та 700 Нм. Запропонують версії моделей із заднім та повним приводом.

На вибір запропонують акумуляторні батареї ємністю 60 та 88 кВт.год - запас ходу складе 260 та 380 км відповідно. Зарядити електромобіль Toyota на 80% у швидкому режимі можна буде за годину. Також з'явиться функція двонаправленої зарядки - можна буде заживити різне електроустаткування.

Електромобілі Toyota активно тестують. На випробуваннях прототипи вже пройшли близько 2,5 млн. км.

Це не перший електромобіль Toyota Hilux. Раніше японський автовиробник уже показував прототип електричної моделі. Крім того, ведеться розробка модифікації з водневими паливними осередками.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація