В березні HAVAL досягнув зростання та відкрив попереднє замовлення на нові моделі бренду

09 квітня 2021
0
Інформація розміщена на правах реклами:

Весна на українському автомобільному ринку розпочалась багатообіцяюче і принесла не тільки відлигу цін, а й відновлення продажів. Завдяки сезонному підвищенню попиту на автомобілі, бренду HAVAL в Україні вдалось досягнути зростання у порівнянні з минулим роком та минулим місяцем. За даними Auto-Consulting в березні було реалізовано на 35% більше позашляховиків та кросоверів HAVAL, ніж роком раніше, та на 28% більше, ніж у лютому. Звання бестселера непохитно зберігає кросовер HAVAL H6, проте його впевнено наздоганяє HAVAL H2, продажі якого в березні зросли на 77% у порівнянні з минулим роком.

В представництві HAVAL в Україні зауважують, що приріст сукупного попиту та показники продажів автомобілів бренду в березні фактично є вищими за офіційні статистичні дані, враховуючи активні запити споживачів та попередні замовлення новинок HAVAL JOLION та HAVAL H6 третього покоління, які вже незабаром будуть доступні в офіційній дилерській мережі.

«Відкриття попереднього замовлення на JOLION та H6 третього покоління безсумнівно вплинуло на вибір багатьох споживачів, які планували придбати автомобіль бренду HAVAL в найближчий час. В очікуванні нового імпульсу, який надають високотехнологічні новинки, клієнти свідомо відкладають покупку, адже нові моделі варті того, щоб їх очікувати. Створені на новітній високоінтелектуальній модульній технологічній платформі L.E.M.O.N., моделі JOLION та H6 третього покоління представляють абсолютно новий технологічний рівень та зміцнюють уяву про бренд як світового інтелектуального SUV-експерту. – коментує Борис Ткаленко, директор компанії-імпортера офіційного дистрибьютора автомобілів HAVAL та Great Wall в Україні. Завдяки новому технологічному оснащенню HAVAL JOLION та H6 третього покоління відкривають для споживачів інноваційний досвід автономного водіння рівня L2. Автоматичний паркінг, допомога під час руху в заторі, розпізнавання дорожніх знаків, система екстреного гальмування та адаптивний круїз контроль – ці та багато інших функцій трансформують традиційне сприйняття перебування за кермом, яке потребує постійного контролю та спритності зі сторони водія, у комфортне та безпечне пілотування.»

Нагадаємо, що попереднє замовлення на HAVAL JOLION та Н6 третього покоління діє в офіційній дилерській мережі HAVAL в Україні до 30 квітня 2021 року. Клієнти можуть скористатись послугою попереднього замовлення та придбати JOLION із вигодою 20 000 грн.*, а Н6 третього покоління із вигодою 30 000 грн.* Для зручності споживачів на офіційному сайті розташований сервіс конфігуратора автомобілів, за допомогою якого можна обрати колір, варіант інтерєру та необхідну конфігурацію, а також відправити онлайн-замовлення. Ознайомитись з новинками поближче можна також онлайн, скориставшись 3D-оглядом моделі JOLION та 3D-оглядом моделі HAVAL H6 третього покоління. При покупці автомобіля HAVAL клієнт отримує гарантію від виробника 5 років або 100 000 км пробігу, а також 6 років гарантії на кузов.

Більше інформації про спеціальну пропозицію та автомобілі HAVAL Ви знайдете на офіційному сайті haval-ukraine.com

*Під вигодою 20 000 грн. мається на увазі різниця в розмірі 20 000 грн. між регулярною ціною на модель HAVAL JOLION, яка встановлена на день придбання автомобіля, і спеціальної ціною на модель HAVAL JOLION, яка діє за умови попереднього замовлення автомобіля у виробництві і здійснення передоплати в розмірі від 30% вартості автомобіля. Під вигодою 30 000 грн. мається на увазі різниця в розмірі 30 000 грн. між регулярною ціною на модель HAVAL Н6 третього покоління, яка встановлена на день придбання автомобіля, і спеціальної ціною на модель HAVAL Н6 третього покоління, яка діє за умови попереднього замовлення автомобіля у виробництві і здійснення передоплати в розмірі від 30% вартості автомобіля. Термін поставки автомобіля становить до 120 днів. Пропозиція діє з 01.03. по 30.04.2021 року в офіційній дилерській мережі HAVAL. Перелік і контакти дилерських центрів HAVAL Ви знайдете за посиланням. Деталі пропозиції уточнюйте у менеджерів в автосалоні.

Отримуйте більше інформації про Акції та Знижки на Автомобілі та Сервіс на Telegram-каналі і Facebook наших партнерів.

Джерело: HAVAL в Україні

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація