В Україні змінять правила перевірки водіїв на алкоголь

В Україні змінять правила перевірки водіїв на алкоголь

23 січня 2023
4

В Україні перевіряти водіїв на алкогольне, наркотичне чи інше сп'яніння будуть по-новому. Уряд вніс відповідні зміни до правил. Про це поінформував представник Кабінет міністрів у парламенті Тарас Мельничук.

За його словами, внесено зміни до порядку направлення водіїв транспортних засобів на огляд з метою встановлення рівня стану сп'яніння.

Згідно з урядовою постановою, огляд на місці зупинки транспорту повинен здійснюватися під відеозапис. У разі неможливості «фільмування», дозволяється залучити не менше двох свідків. Відзняті матеріали в обов'язковому порядку повинні долучатися до протоколу про правопорушення.

«Передбачено, що огляд на місці зупинки транспортного засобу проводиться із застосуванням технічних засобів відеозапису, а в разі неможливості застосування таких засобів огляд проводиться у присутності двох свідків. Матеріали відеозапису обов'язково долучаються до протоколу про адміністративне правопорушення», - йдеться у повідомленні.

Джерело: Апостраф

Обговорення новини

Iвасик-Tелесик  

що значить "а в разі неможливості застосування таких засобів"? Що може перешкоджати відеозапису? Корупція?

+24-1ВІДПОВІСТИ  
Andriy86  

Iвасик-Tелесик, кацапських свинорусів це взагалі не повинно турбувати. У вас там шваброю будуть перевіряти ступінь сп'яніння.

-24ВІДПОВІСТИ  
Andreі  

Iвасик-Tелесик, не повіриш, але не у всіх поліцейських є бодікамери) цей закон доволі правильний, бо він ставить умови для поліцейських, а не для громадян.

+1ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 1

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація