В Україні побільшає камер фіксації порушень правил дорожнього руху

В Україні побільшає камер фіксації порушень правил дорожнього руху

10 липня 2024
0

Патрульна поліція збільшує кількість приладів TruCAM та ділянок, на яких вимірюватимуть швидкість, зокрема це стосуватиметься 17 нових ділянок. Про це повідомила пресслужба правоохоронного органу.

Відтепер на дорогах України працюватиме 160 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 295 ділянках автомобільних доріг. Нові камери встановили на особливо аварійно небезпечних ділянках і місцях з найбільшою кількістю ДТП.

У поліції зазначили, що з урахуванням воєнного стану та результатів аналізу аварійності, до 333 ділянок внесені такі зміни:

  • додано 17 нових ділянок;
  • внесено зміни до трьох ділянок;
  • видалено з переліку одну ділянку;
  • призупинено роботу на 54 ділянках.

Правоохоронці зауважили, що у регіонах, де тривають активні бойові дії, зокрема в Донецькій та Луганській областях, прилади контролю за вимірюванням швидкісного режиму тимчасово не використовуються.

У Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Херсонській областях – використовуються на окремих ділянках автомобільних доріг, зазначили у поліції.

Також правоохоронці акцентували, що про використання приладів вимірювання швидкості повідомлятимуть дорожні знаки, а у місцях фіксації порушень стоятиме службовий автомобіль.

Джерело: LIGA.net
Фото: Национальная полиция

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація