В Україну повертається кросовер KIA Sorento

В Україну повертається кросовер KIA Sorento

31 травня 2024
1

В Україні з'явиться новий KIA Sorento 2024. Сімейний кросовер повертається на наш ринок після кількарічної відсутності. Інформація про авто з'явилася на офіційному сайті KIA в Україні.

До України приїде вже оновлений кросовер KIA Sorento четвертого покоління (дорестайлінгова модель не продавалася у нас). Відрізнити його можна за зміненою передньою частиною із широкою решіткою радіатора та тоненькими діодними фарами.

У салоні KIA Sorento 2024 встановили два дисплеї на передній панелі. Модель пропонують у виконанні на 5 та 7 місць. Об'єм багажника з двома рядами крісел становить 705 л.

Новий KIA Sorento в Україні дебютує у повнопривідній версії з 2,2-літровим 194-сильним турбодизелем та 8-ступінчастим роботом із двома зчепленнями. Він здатен розігнатися до 100 км/год за 9,2 с і розвинути 205 км/год, а середня витрата пального складає 6,1 л/100 км.

На перших порах кросовер KIA Sorento запропонують лише в топовій версії Luxury за 2 541 560 гривень. Вона оснащена двозонним клімат-контролем, камерами кругового огляду, паркувальним автопілотом, акустикою Bose, електроприводами сидінь та кермової колонки, підігрівом та вентиляцією крісел, а також набором систем безпеки.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Whiteheaven 70  

"На перших порах кросовер KIA Sorento запропонують лише в топовій версії Luxury за 2 541 560 гривень".
І - налог на розкіш , у 25(двадцять п'ять !!!) ТИСЯЧ - ЩОРІЧНО !!!
І це - НЕ торкаючись НІЧОГО ІНШОГО !!!
Крутенько так !!!
ГИ-ГИ-ГИ !!!

+1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація