Виробництво популярного кросовера Hyundai опинилося під загрозою

Виробництво популярного кросовера Hyundai опинилося під загрозою

08 серпня 2022
0

Компанія Hyundai може зіткнутися з перебоями у виробництві електричного кросовера IONIQ 5. Модель, яка отримала звання «Всесвітнього автомобіля року», загрожують проблеми через дефектні чіпи від німецької Infineon Technologies. Як пише Business Korea, постачальник нещодавно виявив виробничу помилку, яка торкнулася мікроелектроніки, що була вироблена з початку квітня до початку червня 2022 року.

Infineon Technologies - один із найбільших у світі виробників біполярних силових транзисторів із ізольованим затвором, або IGBT (Insulated Gate Bipolar Transistor), розроблених спеціально для електрокарів. З'ясувалося, що два місяці вона випускала непридатні для використання деталі.

Вся партія чіпів була вилучена у покупців і відправлена ??в брухт - тобто Hyundai не випустить IONIQ 5 із проблемними деталями. Однак через дірку, що утворилася в поставках, виробничий графік моделі може серйозно постраждати, що особливо чутливо на тлі продовжується глобальної нестачі чіпів.

За IONIQ 5 вже вишикувалася величезна черга. Нових покупців попереджають, що очікування екземпляра електрокросу може розтягнутися на 12 місяців і навіть більше - все залежить від напівпровідників.

Допомогти запобігти серйозним збоям може договір з іншим постачальником - європейською мікроелектронною фірмою STMicroelectronics. Проте, як кажуть експерти, проблем із виробництвом Hyundai вже не уникнути. Крім того, поки що остаточно неясно, чи вдасться компаніям підписати угоду.

Джерело: Business Korea

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація