Власник електромобіля Rivian був шокований ціною ремонту після ДТП

Власник електромобіля Rivian був шокований ціною ремонту після ДТП

06 травня 2024
0

Rivian R1T - це потужний електричний пікап, який дивує своїх власників не лише відмінною динамікою та позашляховими можливостями, а й рахунками за ремонт кузова.

Так, локальний ремонт задньої частини пікапа офіційний дилер оцінив у 21 149 доларів, що перевищує вартість нового KIA Soul у США. Неясно, як і де саме сталася аварія, але пошкодження задньої частини не надто значними. Судячи з фото, в пікапі від Rivian зламаний корпус ліхтаря, також помітна великі вм’ятини на кузові та кришці вантажного відсіку.

Важко уявити, як такий ремонт може коштувати 21 149,16 доларів. Остаточний рахунок показує 94,1 години робочого часу за різними тарифами від 120 до 195 доларів на годину. Лише запчастини коштували 4580,95 доларів. До сплати податків ремонт коштував 19 209,05 доларів. Власник вважає, що частково висока ціна була пов’язана з тим, куди вдарили Rivian.

Панель кузова R1T фактично кріпиться за передніми дверима. Майстерня підтвердила власнику, що майстри кузовного цеху вирізали цю панель та замінили її на нову. За словами власника, до честі СТО, майстри зробили чудову роботу. На щастя, усі роботи були покриті виплатами страхової компанії.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація