Власники Tesla Cybertruck жаліються на те, що кузов вкривається іржею після дощу

Власники Tesla Cybertruck жаліються на те, що кузов вкривається іржею після дощу

15 лютого 2024
0

Футуристичний електричний пікап Cybertruck від Tesla, представлений у 2019 році, нарешті почав надходити до клієнтів після кількох затримок. Однак деякі власники вже скаржаться на проблеми з іржею на кузові з нержавіючої сталі.

Згідно з повідомленнями на форумі Клубу власників вантажівок Cybertruck, деякі власники помітили невеликі помаранчеві плями, що з'явилися на їхніх вантажівках після того, як вони проїхали під дощем всього кілька днів. Вони стверджують, що ці плями є ознаками корозії і що для видалення їх потрібно відполірувати.

Посібник користувача Tesla попереджає, що екстер'єр Cybertruck схильний до корозії, і радить власникам негайно видаляти з автомобіля будь-які корозійні речовини, такі як мастило, масло, пташиний послід або дорожню сіль. Він також рекомендує використовувати воду і м'яке, не миюче мило для очищення вантажівки.

Однак деякі власники стверджують, що проблема ржавіння пов'язана не з зовнішніми забрудненнями, а з недоліками самої нержавіючої сталі. Вони вказують на те, що Cybertruck має бути виготовлений зі спеціального сплаву, стійкого до фарбування та ржавіння, як це продемонстрував генеральний директор Tesla Ілон Маск, вдаривши по вантажівці кувалдою під час презентації.

Кузов Cybertruck з нержавіючої сталі є однією з його найхарактерніших особливостей, оскільки він надає транспортному засобу міцного та футуристичного вигляду. Передбачається, що він також забезпечить додаткову міцність і захист, оскільки Маск стверджував, що вантажівка може витримати кулі.

Однак кузов з нержавіючої сталі також створює певні труднощі в обслуговуванні та ремонті, оскільки вимагає спеціальних інструментів і технологій для роботи з ним. Деякі власники вирішили обтягнути свої вантажівки вінілом або іншими матеріалами, щоб уникнути проблеми іржавіння і кастомізувати свої транспортні засоби.

Tesla офіційно не коментує проблему іржавіння, але деякі власники кажуть, що вони зв'язалися зі своїми місцевими сервісними центрами, і їм сказали, що передзвонять, коли інструменти та рішення будуть доступні.

Проблема з іржею стала останньою невдачею для Cybertruck, який зіткнувся з кількома виробничими та дизайнерськими проблемами з моменту свого дебюту. Спочатку було заплановано доставити вантажівку наприкінці 2021 року, але через проблеми з ланцюжком поставок та регуляторні перешкоди терміни були перенесені на 2022 рік. Вантажівку також довелося доопрацювати, щоб відповідати стандартам безпеки та законодавчим нормам, наприклад, додати бічні дзеркала та склоочисники.

Попри труднощі, Cybertruck залишається одним з найбільш очікуваних і розкручених транспортних засобів на ринку електромобілів, з більш ніж одним мільйоном попередніх замовлень станом на липень 2021 року. Очікується, що він складе конкуренцію іншим електричним та гібридним пікапам, таким як Ford F-150 Lightning, Rivian R1T та GMC Hummer EV.

Джерело: 24tv.ua
Фото: Futurism

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація