Власники Tesla не бажають платити за автопілот

Власники Tesla не бажають платити за автопілот

16 травня 2024
0

Згідно з даними кредитних карт, лише близько 2% власників Tesla, які використовували фірмовий автопілот протягом безкоштовного місячного пробного періоду, згодом купили його. Починаючи з березня, Tesla запропонувала місячну безкоштовну пробну версію свого пакету Full Self-Driving усім своїм власникам у Північній Америці.

YipitData отримав доступ до даних кредитних карток приблизно 3500 власників Tesla, які брали участь у випробуванні, і виявив, що лише 50 придбали або підписалися на FSD після випробування.

У той же час автовиробник знизив вартість пакету з 12 тисяч до 8 тисяч доларів, або до 99 доларів на місяць для підписної моделі оплати. Цікаво, що це суперечить тому, що сказав Ілон Маск. Раніше генеральний директор заявляв, що Tesla продовжуватиме збільшувати ціну на пакет FSD, коли він стане кращим.

Автовиробник спробував підвищити швидкість використання FSD за допомогою нової версії, змусивши більше людей спробувати її за допомогою безкоштовної пробної версії, а потім спокусивши їх купити або підписатися на неї.

Джерело: Autogeek
Фото: Electrek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація