Volkswagen Golf GTI Clubsport показали на перших фото

Volkswagen Golf GTI Clubsport показали на перших фото

24 травня 2024
0

Лінійку Volkswagen Golf 2024 поповнить екстремальна заряджена версія GTI Clubsport. Її презентують 31 травня під час 24-годинних перегонів на Нюрбургрингу. Поки ж на офіційному сайт німецького виробника опублікували перші фото авто.

Новий Volkswagen Golf GTI Clubsport показали в камуфляжній плівці, проте помітно, що в хетчбека агресивніший передній бампер, збільшений задній спойлер та встановлений дифузор. Також звертають на себе увагу 19-дюймові ковані диски Warmenau та дві широкі вихлопні труби.

Салон та характеристики Volkswagen Golf GTI Clubsport поки тримають у секреті. Утім, заявлено, що це буде найпотужніший GTI. Для довідки: попередній VW Golf GTI Clubsport мав 2,0-літровий 300-сильний турбомотор. Потужність цього двигуна виросте, проте вона буде меншою, аніж у 333-сильного Volkswagen Golf R.

Також заявлено, що заряджений хетчбек отримає 7-ступінчастий робот із двома зчепленнями DSG, само блокувальний диференціал та спеціальний спортивний режим. Підвіску переналаштують, а за доплату запропонують адаптивні амортизатори.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація