Volkswagen готує повнорозмірний електричний пікап

Volkswagen готує повнорозмірний електричний пікап

27 лютого 2024
0

Volkswagen планує приєднатися до прибуткового ринку пікапів у США, випустивши власний повнорозмірний електромобіль з багажним відсіком. Нова модель розробляється з використанням платформи, трансмісії, шасі та електронної архітектури нового суб-бренду електромобілів Scout Motors.

Стверджується, що новий електричний пікап є одним із двох нових електромобілів, які знаходяться на ранній стадії розробки дизайну під керівництвом головного дизайнера Андреаса Міндта. Нові електромобілі Scout прибудуть з історичними елементами дизайну, а пікап Volkswagen буде мати типову для авто бренду зовнішність.

За даними джерел, новий пікап буде оснащений двома двигунами та системою постійного повного приводу. Очікується, що більше подробиць про новинку стане відомо після того, як Scout представить одну, або дві свої електричні моделі пізніше цього року. Повідомляється, що новий транспортний засіб будуть виробляти разом із електромобілями Scout на заводі бренду у Південній Кароліні, який зараз будується, а акумуляторні блоки, ймовірно, будуть постачатись компанією PowerCo.

Цікаво, що німецький автовиробник ніколи не мав у своєму портфоліо повнопривідних пікапів, націлених на бездоріжжя, до появи Amarok. Наразі модель випускається вже у другій ітерації.

Джерело: Autogeek
Фото: CarBuzz

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація