Volkswagen завершив розробку компактного електромобіля

Volkswagen завершив розробку компактного електромобіля

11 червня 2024
12

Розробку доступного електромобіля Volkswagen ID.2all повністю завершено. Німецький автовиробник готується продемонструвати новинку до кінця року, гарантуючи, що він «навіть кращий», ніж концепт.

Відомо, що новинка створена на модифікованій версії платформи MEB та має запас ходу до 450 км. Генеральний директор Томас Шафер сказав, що новий електромобіль показує, куди компанія хоче розвивати напрям електромобілів.

Очікується, що новий ID.2all від Volkswagen коштуватиме від 27 тисяч доларів. Після повернення минулого року колишнього дизайнера Bentley та Audi Андреаса Міндта, автовиробник хоче змінити дизайн своїх електромобілів наступного покоління.

Після завершення роботи над дизайном нового електромобіля Міндт каже, що серійна версія «навіть краща», ніж концепт.

«Мені це дуже подобається, і це одна з причин, чому я так оптимістично налаштований щодо нашого майбутнього», - сказав Міндт.

Керівник дизайну додав, що нове авто буде унікальним з самого початку. За словами Міндта, інтер'єр електромобіля початкового рівня має «нову мову дизайну» з елементами, що відображають минуле.

Однією з найцікавіших функцій є різні режими водіння, які дають «спалах з минулого» з класичним або вінтажним режимами. Classic походить від епохи Beetle, тоді як Vintage демонструє дисплей, схожий на Golf.

Новий електромобіль Volkswagen ID.2all за 27 тисяч доларів стане одним із десяти нових електромобілів, які будуть випущені автовиробником до 2027 року. Він приєднається до ID.3, ID.4, ID.5, ID.6, ID.7 та ID.Buzz.

Джерело: Autogeek
Фото: Electrek

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
No Mercy  

Невже не можна ці планшети гарно інтегрувати в приборку, як на нормальних авто?

-7ВІДПОВІСТИ  
RaMoNVicious  

No Mercy, бо покупець хоче більші монітори, які вже важко органічно інтегрувати в приборку. Риночєк рішає.

-1ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

RaMoNVicious, ж багато прикладів, де великі монітори не стирчать на все торпедо. І щось я не чув від людей особисто, що комусь потрібен великий монітор в машині. Навіщо він там потрібен?

ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 1
Orsha  

Не влізе, і мабуть так дешевше,

ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

Orsha, дешевше і не треба заморочуватися. От і всі причини.

ВІДПОВІСТИ  
U-238  

Старим дідам не подобається сучасний дизайн, великі монітори і таке інше, але воно і зрозуміло старість - не радість. Чим більше старітимете тим ще більше на все бурчатимете.

+2ВІДПОВІСТИ  
RaMoNVicious  

U-238, не всі старі діди на це бурчать... я не бурчу, бо розумію що виробник робить те, що купують, а не то що "хотілиб купити, але купувати звісно ж не буду".

+2-1ВІДПОВІСТИ  
U-238  

RaMoNVicious, вітаю, ви сучасна людина, а он дідусь Mercy щось хниче, хоча можливо це бабуся, а жіноча стать за природою схильна істерити раз на місяць.

+1-1ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 3

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація