Volvo продає значну частку виробника електромобілів Polestar

Volvo продає значну частку виробника електромобілів Polestar

26 лютого 2024
0

Volvo оголосила про плани продати 62,7% своєї частки акцій виробника електромобілів Polestar. У компанії заявили, що також припинять фінансування бренду, оскільки «компанія має хороші самостійні можливості для зростання».

«Оскільки ми розпочинаємо наступний етап нашої трансформації, готуючись до лідерства в мобільності наступного покоління, наша увага зосереджується на розвитку Volvo Cars», - пояснив генеральний директор Volvo Cars Джим Роуен.

У п'ятницю рада директорів Volvo Cars запропонувала плани щодо розподілу 62,7% акцій. Материнська компанія Geely, яка володіє 78,7% акцій, вже підтвердила свій намір проголосувати за продаж акцій. Незважаючи на продаж більшості своїх акцій, Volvo заявила, що й далі матиме вплив на Polestar.

Автовиробники продовжуватимуть співпрацювати у сфері досліджень і розробок, виробництва та продажів. Volvo і Polestar все ще мають непогашену конвертовану позику в розмірі 1 мільярда доларів.

Geely продовжить фінансувати виробника електромобілів, надаючи при цьому операційну підтримку. Роуен підтвердив, що Volvo Cars більше не надаватиме фінансування Polestar, а отримані кошти планує направити на розвиток власних електромобілів.

«Завдяки сучасному бізнес-плану Polestar, запуску Polestar 3 і Polestar 4, а також відданості та підтримці Geely компанія має хороші можливості для зростання», - додав Роуен.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація