Volvo скоротить викиди від морських перевезень

Volvo скоротить викиди від морських перевезень

10 липня 2023
0

Volvo скоротить викиди від морських перевезень на 84% завдяки співпраці з вантажними компаніями, що використовують відновлюване паливо.

Хоча приватний транспорт є основним джерелом викидів у всьому світі, судна також є потужними забруднювачами. Ось чому Volvo прагне перейти від вантажних суден, що використовують традиційне паливо, до тих, що використовують альтернативні відновлювані джерела енергії.

Автовиробник оголосив, що він першим перейшов на нове відновлювальне паливо для своєї морської логістики, що, як він очікує, допоможе йому скоротити викиди CO2 на 55 000 тонн на рік, або 84 відсотки того, що він викидає за рахунок викопного палива. Це еквівалентно заощадженню СО2 від 1250 електричних кросоверів XC40 протягом усього терміну служби, або викидам вантажівки, що об'їхала екватор орієнтовно 1 200 разів.

«Відновлюване паливо - це не кінцева мета скорочення викидів вуглекислого газу зі світових потреб у морських перевезеннях. Проте ця ініціатива показує, що ми можемо діяти зараз і впроваджувати рішення, які дають значні результати в очікуванні довгострокових технологічних альтернатив», - заявив Хав'єр Варела, головний операційний директор та заступник генерального директора Volvo.

Над ініціативою Volvo Cars працювала із партнерами, що надають логістичні послуги: Maersk, Kuehne+Nagel та DB Schenker. З 1 червня 2023 року вони використовують відновлюване пальне для отримання еквівалентної енергії, необхідної для всіх контейнерних перевезень Volvo Cars.

Логістичні компанії будуть використовувати метилові ефіри жирних кислот на своїх судах. В основному мова йде про відходи кулінарної олії. У Volvo кажуть, що це останній захід, введений компанією, метою якої є скорочення вуглецевого сліду своїх автомобілів на 40 відсотків у період з 2018 по 2025 рік. Volvo сподівається надихнути інших автовиробників наслідувати їхній приклад.

Нагадаємо, китайський автовиробник Geely потрапив до переліку міжнародних спонсорів війни. Geely належить приватному власнику китайського підприємця-мільярдера Лі Шуфу та володіє такими брендами, як Geely Auto, Lynk&Co, Zeekr, Volvo Cars, Polestar, Lotus, London Electric Vehicle Company, Farizon Auto, CAOCAO Mobility.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація