Volvo XC90 випробували в найекстремальніших краш-тестах

Volvo XC90 випробували в найекстремальніших краш-тестах

07 серпня 2023
0

В інтернеті показали, як кросовер Volvo XC90 проходив найекстремальніші краш-тести перед виходом на ринок. Модель врізалася в стіну на великій швидкості та переверталася. Відео опублікували на YouTube-каналі FRAME.

Шведський автовиробник Volvo відомий першокласною безпекою своїх автомобілів. Страховий інститут безпеки дорожнього руху (IIHS) проводив одні з найскладніших краш-тестів під час випробувань кросовера XC90.

Під час тестів експерти зімітували лобове зіткнення Volvo XC90 з іншим авто. У підсумку кросовер чудово впорався зі своїм завданням - захистити водія та його пасажирів.

Також для перевірки безпеки Volvo XC90 перевернули на дах. Усі подушки безпеки та надувна завіса змогли захистити манекени, які перебували всередині авто.

Крім цього експерти перевірили інтелектуальні системи безпеки кросовера. Серед них пом'якшення наслідків з'їзду з дороги та інформаційна система для сліпих зон.

Однією з головних особливостей Volvo XC90 є система розуміння водія, яка допомагає водіям бути уважними на дорозі. Під час випробувань ця технологія також працювала справно.

Нагадаємо, китайський автовиробник Geely потрапив до переліку міжнародних спонсорів війни. Geely належить приватному власнику китайського підприємця-мільярдера Лі Шуфу та володіє такими брендами, як Geely Auto, Lynk&Co, Zeekr, Volvo Cars, Polestar, Lotus, London Electric Vehicle Company, Farizon Auto, CAOCAO Mobility.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація