Як водії можуть своїми діями спричинити пожежу в автомобілі

Як водії можуть своїми діями спричинити пожежу в автомобілі

08 серпня 2022
0

В Україні не так вже й рідко трапляються випадки займання автомобілів. Іноді у цьому винні самі водії. Чому може спалахнути, здавалося б, технічно справний автомобіль?

Іноді пожежа відбувається через заводські недоліки конструкції. Зараз це переважно стосується електромобілів.

Частіше пожежа машин відбувається через неправильне технічне обслуговування. Наприклад, співробітник СТО міг щось не загерметизувати, через що починається витік палива, що призводить до займання. Пожежа може статися, якщо кустарним чином буде встановлено ГБО. Газоболонне обладнання має встановлювати спеціалізована майстерня.

Були випадки, коли пожежа починалася через те, що паливо, якого було надто багато, починало капати із заливної горловини і при цьому відбувалася випадкова іскра. Це той випадок, коли водії самі провокують пожежу.

Також водії можуть спровокувати пожежу, якщо самостійно встановлюватимуть те чи інше обладнання. Наприклад, передпусковий підігрівач двигуна і навіть сигналізацію. Висновок - краще нехай установкою обладнання займаються спеціалісти. В даному випадку не слід економити.

Загоряння водії можуть спровокувати, якщо неправильно перевозитимуть паливо та мастильні матеріали. Їх потрібно перевозити у спеціальних ємностях, які не протікають.

Є ще й такі водії, які взимку утеплюють моторний відсік ковдрою чи тілогрійкою. Вони хочуть, щоб двигун повільніше остигав. Але для цього існують спеціальні автоковдри. Внаслідок такої старанності може початися пожежа у моторному відсіку.

Джерело: Today.ua

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація