З заводу Ford за тиждень вкрали автомобілі F-150 Raptor та Mustang на мільйони доларів

З заводу Ford за тиждень вкрали автомобілі F-150 Raptor та Mustang на мільйони доларів

23 червня 2022
0

З одного і того ж заводу компанії Ford у Дірборні, штат Мічиган, всього за тиждень вкрали кілька пікапів F-150 Raptor вартістю близько мільйона доларів, а через декілька днів на фабрику здійснили ще один «набіг», викравши ще шість спорткарів Ford Mustang. Поки що вдалося знайти лише 13 Рапторів і всі вони зазнали суттєвих пошкоджень. При цьому затримати поки що вдалося лише одного грабіжника, хоча їх явно було щонайменше п'ять-десять людей.

Незважаючи на те, що розслідування проводять у відкритому форматі, поліція не розкриває жодних даних про те, як просуваються пошуки інших підозрюваних. Причому затримати викрадача вдалося не завдяки майстерності поліцейських, а скоріше завдяки дурості самого злочинця - він не розрахував кількість бензину у викраденому «Мустангу» і потрапив до рук поліцейським через те, що в нього закінчилося паливо.

Ймовірно, злочинці змогли знайти вразливість у системі безпеки американського виробника, оскільки мало того, що автомобілі вдалося провезти повз охорону, але це ще й не перший подібний інцидент. Трохи більше ніж півроку тому злочинці викрали ще партію «Мустангів». За даними поліції, лише за першу половину поточного року вже викрали 15 спорткарів.

Попереднє пограбування сталося у середині грудня 2021 року на заводі у Детройті. Тоді група злодіїв пробралася на завод і викрала чотири Mustang Shelby GT500, що тільки-но зійшов з конвеєра. З невідомої причини жодних записів на камерах відеоспостереження не збереглося, через що поліція не мала жодних підозрюваних.

Джерело: freep.com

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація