Заборонений у США квадроцикл Tesla Cyberquad почнуть продавати в Європі

Заборонений у США квадроцикл Tesla Cyberquad почнуть продавати в Європі

23 жовтня 2023
0

Поки розпіарений електропікап Tesla Cybertruck чекає на початок повномасштабного виробництва, Tesla заробляє на так чи інакше пов'язаних з ним аксесуарах. Серед них лежак для котів, ложка, набір пива з келихами та навіть дитячий квадроцикл Cyberquad, аналогічний тому, що засвітився під час офіційної презентації електропікапа Cybertruck у 2019 році.

Приблизно рік тому Cyberquad for Kids був заборонений у США після того, як комісія з безпеки споживчих товарів (CPSC) виявила потенційно можливий ризик травм. Як зазначалося, механічна підвіска та максимальний тиск у шинах не відповідали вимогам безпеки до дитячих квадоциклів.

Але Tesla це не зупинило. У липні цього року дитячий квадроцикл почали продавати у Китаї, а тепер у Європі. Як і китайська версія, «європейський» Cyberquad оснащений заднім двигуном потужністю 350 Вт та літій-іонною батареєю ємністю 188 Вт.год. Але є й відмінності.

Так максимально допустима вага для Європи встановлена на рівні 68 кг, тоді як для Китаю - 50 кг. Також є різниця у максимальній швидкості - 13 км/год проти 16 км/год у китайського Cyberquad. Крім того, за даними сайту Tesla, запас ходу європейської версії становить 19 км, тоді як китайська здатна проїхати лише 13 км.

Tesla Cyberquad підходить для дітей віком від 8 до 12 років. Контролювати юних поціновувачів швидкості можна завдяки налаштуванням швидкості - 6 км/год або 13 км/год. Також квадроцикл вміє переміщатися заднім ходом зі швидкістю до 6 км/год.

Зі слів виробника, у нього сталева рама, м'яке сидіння, задні дискові гальма, світлодіодні панелі спереду та ззаду. У Європі дитячий квадроцикл коштує 1990 євро. Доставка триватиме два тижні.

Джерело: Autogeek
Фото: InsideEVs

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація