Загальний парк електромобілів та гібридів в Україні перевищив 100 тис. авто

Загальний парк електромобілів та гібридів в Україні перевищив 100 тис. авто

08 серпня 2022
0

В Україні стрімкими темпами розвиваються ринки електрокарів та гібридних авто. Якщо продажі електромобілів перетнули 5-відсотковий психологічний бар'єр і досягли долі в 11,1%, гібриди також не втрачають своєї популярності та займають долю ринку в 11,8% в липні, а за період з початку року на долю гібридних авто прийшлося майже 13% (рік тому було 11%).

Завдяки таким оптимістичним показникам, загальний парк електромобілів та гібридів вже перейшов відмітку в 100 тис. автомобілів.

Згідно зі звітами, сумарний парк електромобілів та гібридів в Україні переступив важливу психологічну позначку в 100 тис. автомобілів. Тобто більше 100 тис. українців обрали для себе автівки на альтернативному джерелі живлення.

При цьому на долю електрокарів приходиться майже 40 тис. автомобілів, на долю гібридів - більше 60 тис. Відзначимо, що на початок 2022 року загальна кількість автомобілів з альтернативними джерелами живлення складала 87,7 тис. одиниць. Електрокарів з початку року побільшало на 6 тис. одиниць, гібридів - на 7 тис. Сумарний приріст - +13 тис. автомобілів, що становить +15% збільшення автопарку у порівнянні з початком поточного року.

Відзначимо, що найбільш популярними марками на ринку електромобілів є Nissan (41% автопарку), Tesla (15%), Renault (8%), Volkswagen (5%) та Chevrolet (5%). Серед найпопулярніших гібридів лідирує Toyota (46%), Lexus (11%), Ford (8%), Chevrolet (6%) та Honda (5%).

Згідно з даними автопарку найбільше електрокарів зареєстровано в Києві та області - 28% парку, в Одеській області знаходиться 13% всіх електромобілів країни, в Харківські області - 10%. В Дніпропетровській та Львівській областях - 8% та 7% відповідно.

Щодо гібридів, то регіональний розподіл наступний: Київ та область - 55% від автопарку гібридів, в Одеській області - 22%, Харківській - 12%. В Дніпропетровській та Львівській областях - 11% та 9% відповідно.

Джерело: AUTO-Consulting

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація